Šiandien paskelbta: 2Viso skelbimų: 1888Šiandien yra gegužės 29 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas SkuodoSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+

Dėl geresnio turinio, greitu metu bus įvedami apmokėjimai už skelbimus

Sveiki mieli skuodoskelbimai.lt vartotojai

Norime jums pranešti, jog netrukus bus įvedami apmokėjimai už skelbimus.

Mūsų administracija toki sprendima priėme posėdžio metu, dėl šių žemiau išvardintų priežasčių

1. Augant vartotojų skaičiui ir daugėjant turiniui norime apvalyti ir išgryninti portalą, jog sulauktumėte daugiau skambučių, peržiūrų ir susidomėjimo jūsų skelbimais, tad įvedant apmokėjimus už skelbimus išsivalysime nuo bereikalingo "spam", dar kitaip galime pavadinti šiūkšlių.

2. Nebebus apgaulingu, melagingų skelbimų apie netikras paslaugas, paskolas, "vakarinių pasimatymų" skelbimų, taip pat netikrų skelbimų šmeižiančių kitus žmonės įdedant netikrus kontaktinius duomenis.

3. Nors už skelbimo įdėjimą nuo šiol reikės mokėti, bet manome, jog tai išeis į naudą visiems vartotojams, nes mūsų įmonės vizija ir tikslas, jog kiekvienas mūsų skelbimų puslapis, kiekvienas miestas taip pat ir Skuodas, turėtų išgryninta, tvarkingą, potencialų klasifikuotą skelbimų puslapį, be šiukšliu ir kitų nenaudingu skelbimų.

Už skelbimo apmokėjimą, sumokėti pinigai prisidės prie jūsų vartotojo sąskaitos, kuriuos galėsite panaudoti papildomoms skelbimų paslaugoms, skelbimo paryškinimui, skelbimo iškėlimui, Vip skelbimui.

Mūsų įmonė iki šiol iš gaunamų pajamų už papildomas paslaugas, visas gautas pajamas reinvestuoja į portalo plėtra. T.y portalo reklamą, prekės ženklo žinomumo didinimą, jog greičiau parduotumėtė ir greičiau surastumėte savo klientus. Taip per einamus metus išauginome kasdieninių klientų skaičių nuo 1000 iki 2000 nuolatinių vartotojų. Norime paminėti, jog dar greičiau užaugsime ir šiuo pakeitimu.

Kainos tikrai nesikandžios ir nauda bus žymiai didesnė nei išleidžiami pinigai.

Dėkojame jums visiems, ačiū, kad esate su mumis ir visiems gerų emocijų, bei nuotaikos.

Pagarbiai Skuodoskelbimai.lt administracija